Centrum  Zdrowia 
 PANACEUM  

Bardzo dbamy o wysoki poziom usług, zgodny z obowiązującymi standardami tak, by jak najlepiej chronić i pielęgnować zdrowie naszych Klientów.
 

Poradnia dietetyczna

Warszawskie Centrum Promocji Zdrowia Panaceum już od 2008 r. służy swoim Pacjentom pomocą w utrzymywaniu dobrej kondycji oraz stałemu polepszaniu stanu zdrowia. 
Jak działamy?

Konsultacja dietetyczna w postaci rad, które dajemy naszym pacjentom, tworzenie dla nich diet oraz specjalnych programów odchudzania łącznie z ćwiczeniami z użyciem elektrostymulacji mięśni, to oczywiście działania specjalistyczne, które proponujemy. Aczkolwiek pacjent musi poznać zasady zdrowego odżywiania się, które wdroży w codziennym życiu.
Jeżeli marzy Ci się szczupła, wysportowana sylwetka lub poprawa ogólnej kondycji zdrowotnej, trafiłeś pod właściwy adres. Poradnia dietetyczna Panaceum pomoże Ci na każdym etapie drogi do uzyskania zamierzonych efektów, służąc fachową radą, zapleczem medycznym oraz nowatorskimi metodami leczenia.
Po wstępnej konsultacji dietetycznej, jeżeli jest taka potrzeba przeprowadzamy koniecznie badania oraz testy pod kątem nietolerancji pokarmowej. Pozwalają nam one stwierdzić, czy organizm Pacjenta nie cierpi z powodu niedoboru istotnych substancji odżywczych, takich jak białka, minerały czy witaminy. Wyszczególnienie pokarmów nieprzyswajalnych przez układ pokarmowy daje również podstawy do stworzenia spersonalizowanej, pozbawionej niepożądanych składników diety.
Następnie, w oparciu o uzyskane wyniki badań, komponujemy profil żywieniowy Pacjenta, który uwzględnia jego cechy metaboliczne oraz zapotrzebowanie na poszczególne mikro-i makroelementy składników mineralnych. Dobierając odpowiednią suplementację, bierzemy również pod uwagę ewentualne choroby oraz uwarunkowania genetyczne Pacjenta, aby w możliwie największym stopniu wykluczyć ryzyko narażenia organizmu na rozwój procesów chorobotwórczych.
Naszą specjalnością są również m.in. zaburzenia hormonalne, choroby skóry, choroby układu pokarmowego (w tym zespół jelita nadwrażliwego). Pomoc naszej poradni żywieniowej zapewniamy zarówno najmłodszym, jak i seniorom. Prócz wsparcia w zakresie doboru właściwej diety, oferujemy także wiedzę i doświadczenie naszych trenerów personalnych, których wskazówki doskonale dopełniają porad dietetycznych. W końcu nic tak nie wpływa na dobre samopoczucie jak aktywność fizyczna!
Stałym elementem konsultacji dietetycznej jest analiza składu ciała, podczas której korzystamy z urządzenia TANITA BC-1000 BK. Pozwala ono dokładnie określić zawartość tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej oraz zawartość wody w organizmie. Taka diagnostyka jest odpowiednim wstępem do dalszych precyzyjnych działań.

ZAREZERWÓJ SWOJĄ WIZYTĘ ON-LINE 

WYKONYWANE BADANIA

PUNKT POBRAŃ KRWI    BADANIA LABORATORYJNE

POLECANE ARTYKUŁY

Kreator www - przetestuj za darmo