Centrum  Zdrowia 
 PANACEUM  

Bardzo dbamy o wysoki poziom usług, zgodny z obowiązującymi standardami tak, by jak najlepiej chronić i pielęgnować zdrowie naszych Klientów.
 

Test na nietolerancję pokarmową badający 176 podstawowych produktów spożywczych

Test laboratoryjny na 176 produktów wykonujemy w komfortowy dla Państwa sposób – poprzez pobranie krwi żylnej. 
Ludzkie organizmy różnią się od siebie znacząco – również pod względem nietolerancji pokarmowej. O wytworzeniu się we krwi przeciwciał może niekiedy zadecydować jeden tylko składnik spożytej potrawy, dlatego szczególnie istotne jest stworzenie indywidualnej mapy antygenów pokarmowych. W ten sposób unikniemy narażania naszego zdrowia na szwank.
Jeśli masz podstawy przypuszczać, że w Twoim ciele może dochodzić do niekorzystnych procesów na skutek niewłaściwego żywienia, testy na nietolerancję pokarmową są dla Ciebie właściwą ścieżką. Jednym z nich jest immunoenzymatyczny test 176, który jak sama nazwa wskazuje, pozwala określić indywidualne cechy organizmu na podstawie badań uwzględniających aż 176 pokarmów.
Badanie polega na pobraniu krwi żylnej i poddaniu jej analizie. Wynik otrzymujemy w ciągu 15 dni roboczych. Zawiera się w nim zarówno informacja na temat konkretnych antygenów pokarmowych, jak i zalecenia dotyczące prawidłowego żywienia. Warto jednocześnie zaznaczyć, że w przypadku występowania braku tolerancji pokarmowej wskazane jest korzystanie z porad profesjonalnego dietetyka, który będzie w stanie zaproponować substytuty dla wielu pokarmów nieprzyswajanych prawidłowo oraz sprawować kontrolę nad procesem terapii.
Wyeliminowanie tych powodujących objawy nietolerancji, skutkuje tym, że pacjenci czują się mniej zmęczeni, poprawia się ich samopoczucie, ich ciało jest zdrowe i sprawne, a oni mogą znów cieszyć się życiem.
Wyniki badania dostępne będą w ciągu 15 dni roboczych – przekażemy je w wersjach papierowej i elektronicznej – na podany adres e-mail. 
Zachęcamy również do skorzystania z konsultacji dietetycznych przeprowadzanych przez naszych wykwalifikowanych dietetyków. 

W razie potrzeby rozpiszemy również dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy. 
Warszawskie Centrum Promocji Zdrowia Panaceum pomaga także tym z Państwa, których leczenie polega na skomponowaniu i stosowaniu odpowiedniej, spersonalizowanej diety. Sztab najwyższej klasy specjalistów – lekarzy, diagnostów i dietetyków, zadba skutecznie o zdrowie Pacjenta i jego rodziny.
MAM WYNIK I CO DALEJ ?
PORADNIA DIETETYCZNA
WYKONYWANE BADANIA
WSZYSTKO CO POWINNO SIĘ WIEDZIEĆ NA TEMAT NIETOLERANCJI POKARMOWEJ
POLECANE ARTYKUŁY
Kreator www - przetestuj za darmo