Centrum  Zdrowia 
 PANACEUM  

Bardzo dbamy o wysoki poziom usług, zgodny z obowiązującymi standardami tak, by jak najlepiej chronić i pielęgnować zdrowie naszych Klientów.
 

Test na nietolerancję pokarmową Vegetariański badający 160 podstawowych produktów spożywczych

Nasze testy wykonujemy w komfortowy dla Państwa sposób – poprzez pobranie krwi włośniczkowej z palca. 
Dzięki temu badania te przeprowadzone w naszym centrum są bezbolesne i niemal bezinwazyjne.
Doskonałe możliwości diagnozowania daje nam ceniony na całym świecie cytotoksyczny test wykrywający przyczyny nietolerancji pokarmowej. Przeprowadzamy go in vitro – metoda ta jest wyjątkowo bezpieczna, ponieważ badanie, na podstawie którego określany jest pokarmowy profil immunologiczny, odbywa się poza organizmem człowieka.
Wegetarianów, którzy nie jedzą artykułów pochodzenia zwierzęcego, także może dotknąć nietolerancja pokarmowa, wynikająca z nadwrażliwości chemicznej, niedoboru pewnych enzymów lub będąca odpowiedzią systemu odpornościowego. W jej wyniku przeciwciała IgG wiążą się z niektórymi białkami zawartymi w posiłkach w immunologiczne kompleksy, które kumulując się z stawach i organach, powodują stany zapalne oraz inne, często pojawiające się z opóźnieniem, objawy, świadczące o wystąpieniu nietolerancji pokarmowej. Przeprowadzenie testu Food Print Vegetarian pozwala opracować taką dietę, która nie będzie wywoływała uciążliwych dolegliwości oraz zmian chorobowych w organizmie. Badanie umożliwia sprawdzenie reakcji organizmu na 160 produktów charakterystycznych dla diety wegetariańskiej.
Wyeliminowanie tych powodujących objawy nietolerancji, skutkuje tym, że pacjenci czują się mniej zmęczeni, poprawia się ich samopoczucie, ich ciało jest zdrowe i sprawne, a oni mogą znów cieszyć się życiem.
Wyniki badania dostępne będą w ciągu 15 dni roboczych – przekażemy je w wersjach papierowej i elektronicznej – na podany adres e-mail. 
Zachęcamy również do skorzystania z konsultacji dietetycznych przeprowadzanych przez naszych wykwalifikowanych dietetyków. 

W razie potrzeby rozpiszemy również dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy. 
Warszawskie Centrum Promocji Zdrowia Panaceum pomaga także tym z Państwa, których leczenie polega na skomponowaniu i stosowaniu odpowiedniej, spersonalizowanej diety. Sztab najwyższej klasy specjalistów – lekarzy, diagnostów i dietetyków, zadba skutecznie o zdrowie Pacjenta i jego rodziny.

Jako pierwsza placówka w Polsce dajemy naszym klientom możliwość skorzystania z bardzo wygodnej opcji jaką jest wykonanie testu bez wychodzenia z domu
MAM WYNIK I CO DALEJ ?
PORADNIA DIETETYCZNA
WYKONYWANE BADANIA
WSZYSTKO CO POWINNO SIĘ WIEDZIEĆ NA TEMAT NIETOLERANCJI POKARMOWEJ
POLECANE ARTYKUŁY
Kreator www - przetestuj za darmo