Centrum  Zdrowia 
 PANACEUM  

Bardzo dbamy o wysoki poziom usług, zgodny z obowiązującymi standardami tak, by jak najlepiej chronić i pielęgnować zdrowie naszych Klientów.
 

Test na nietolerancję pokarmową badający 220 podstawowych produktów spożywczych

Nasze testy wykonujemy w komfortowy dla Państwa sposób – poprzez pobranie krwi włośniczkowej z palca. 
Dzięki temu badania te przeprowadzone w naszym centrum są bezbolesne i niemal bezinwazyjne.
Doskonałe możliwości diagnozowania daje nam ceniony na całym świecie cytotoksyczny test wykrywający przyczyny nietolerancji pokarmowej. Przeprowadzamy go in vitro – metoda ta jest wyjątkowo bezpieczna, ponieważ badanie, na podstawie którego określany jest pokarmowy profil immunologiczny, odbywa się poza organizmem człowieka.
Test FoodPrint 220 wykonywany w technologii mikromacierzy, to najbardziej kompleksowe i zaawansowane badanie do wykrywania pokarmowo-specyficznych przeciwciał IgG w ponad 220 spożywanych na co dzień produktach i dodatkach spożywczych. To najbardziej precyzyjne narzędzie diagnostyczne, jakie oferujemy.
Wyeliminowanie tych powodujących objawy nietolerancji, skutkuje tym, że pacjenci czują się mniej zmęczeni, poprawia się ich samopoczucie, ich ciało jest zdrowe i sprawne, a oni mogą znów cieszyć się życiem.
Wyniki badania dostępne będą w ciągu 15 dni roboczych – przekażemy je w wersjach papierowej i elektronicznej – na podany adres e-mail. 
Zachęcamy również do skorzystania z konsultacji dietetycznych przeprowadzanych przez naszych wykwalifikowanych dietetyków. 

W razie potrzeby rozpiszemy również dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy. 
Warszawskie Centrum Promocji Zdrowia Panaceum pomaga także tym z Państwa, których leczenie polega na skomponowaniu i stosowaniu odpowiedniej, spersonalizowanej diety. Sztab najwyższej klasy specjalistów – lekarzy, diagnostów i dietetyków, zadba skutecznie o zdrowie Pacjenta i jego rodziny.

Jako pierwsza placówka w Polsce dajemy naszym klientom możliwość skorzystania z bardzo wygodnej opcji jaką jest wykonanie testu bez wychodzenia z domu
MAM WYNIK I CO DALEJ ?
WYKONYWANE BADANIA
PORADNIA DIETETYCZNA
WSZYSTKO CO POWINNO SIĘ WIEDZIEĆ NA TEMAT NIETOLERANCJI POKARMOWEJ
POLECANE ARTYKUŁY
Kreator www - przetestuj za darmo