Centrum  Zdrowia 
 PANACEUM  

Bardzo dbamy o wysoki poziom usług, zgodny z obowiązującymi standardami tak, by jak najlepiej chronić i pielęgnować zdrowie naszych Klientów.
 

Test na nietolerancję pokarmową badający 80 podstawowych produktów spożywczych

Większość testów wykonujemy w komfortowy dla Państwa sposób – poprzez pobranie krwi włośniczkowej z palca. Dzięki temu badania te przeprowadzone w naszym centrum są bezbolesne i niemal bezinwazyjne.
Najmniejszy panel oparty o technikę mikromacierzową. Zawiera różne grupy produktów jak nabiał, zboża, warzywa, owoce, ryby, mięso, owoce morza, orzechy, jak i przyprawy. Zalecany wszystkim osobom zmagającymi się z przewlekłymi schorzeniami.
Doskonałe możliwości diagnozowania daje nam ceniony na całym świecie cytotoksyczny test wykrywający przyczyny nietolerancji pokarmowej. Przeprowadzamy go in vitro – metoda ta jest wyjątkowo bezpieczna, ponieważ badanie, na podstawie którego określany jest pokarmowy profil immunologiczny, odbywa się poza organizmem człowieka.
Food Print 80 wykrywa obecność pokarmowo-specyficznych przeciwciał IgG, wykorzystując technologię ELISA. Dzięki temu testowi zbadamy reakcje na 80 produktów spożywczych. 
Wyeliminowanie tych powodujących objawy nietolerancji, skutkuje tym, że pacjenci czują się mniej zmęczeni, poprawia się ich samopoczucie, ich ciało jest zdrowe i sprawne, a oni mogą znów cieszyć się życiem.
Wyniki badania dostępne będą w ciągu 15 dni roboczych – przekażemy je w wersjach papierowej i elektronicznej – na podany adres e-mail. 
Zachęcamy również do skorzystania z konsultacji dietetycznych przeprowadzanych przez naszych wykwalifikowanych dietetyków. 

W razie potrzeby rozpiszemy również dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy. 
Warszawskie Centrum Promocji Zdrowia Panaceum pomaga także tym z Państwa, których leczenie polega na skomponowaniu i stosowaniu odpowiedniej, spersonalizowanej diety. Sztab najwyższej klasy specjalistów – lekarzy, diagnostów i dietetyków, zadba skutecznie o zdrowie Pacjenta i jego rodziny.

Jako pierwsza placówka w Polsce dajemy naszym klientom możliwość skorzystania z bardzo wygodnej opcji jaką jest wykonanie testu bez wychodzenia z domu
MAM WYNIK I CO DALEJ ?
PORADNIA DIETETYCZNA
WYKONYWANE BADANIA
WSZYSTKO CO POWINNO SIĘ WIEDZIEĆ NA TEMAT NIETOLERANCJI POKARMOWEJ
POLECANE ARTYKUŁY
Kreator www - przetestuj za darmo