Centrum  Zdrowia 
 PANACEUM  

Bardzo dbamy o wysoki poziom usług, zgodny z obowiązującymi standardami tak, by jak najlepiej chronić i pielęgnować zdrowie naszych Klientów.
 

Test na nietolerancję pokarmową badający 110 podstawowych produktów spożywczych

Nasze testy wykonujemy w komfortowy dla Państwa sposób – poprzez pobranie krwi włośniczkowej z palca. 
Dzięki temu badania te przeprowadzone w naszym centrum są bezbolesne i niemal bezinwazyjne.
Optymalny panel uwzględniający wszystkie grupy produktów spożywczych. Zalecany w przewlekłych objawach zarówno osobom dorosłym, jak i dzieciom. Pozwala na skomponowanie diety eliminacyjnej opartej o bardzo różnorodną ilość produktów.
Doskonałe możliwości diagnozowania daje nam ceniony na całym świecie cytotoksyczny test wykrywający przyczyny nietolerancji pokarmowej. Przeprowadzamy go in vitro – metoda ta jest wyjątkowo bezpieczna, ponieważ badanie, na podstawie którego określany jest pokarmowy profil immunologiczny, odbywa się poza organizmem człowieka.
FoodTest 110 wykrywa obecność pokarmowo-specyficznych przeciwciał IgG, wykorzystując technologię ELISA. Dzięki temu testowi zbadamy reakcje na 110 produktów spożywczych. 
Wyeliminowanie tych powodujących objawy nietolerancji, skutkuje tym, że pacjenci czują się mniej zmęczeni, poprawia się ich samopoczucie, ich ciało jest zdrowe i sprawne, a oni mogą znów cieszyć się życiem.
Wyniki badania dostępne będą w ciągu 15 dni roboczych – przekażemy je w wersjach papierowej i elektronicznej – na podany adres e-mail. 
Zachęcamy również do skorzystania z konsultacji dietetycznych przeprowadzanych przez naszych wykwalifikowanych dietetyków. 

W razie potrzeby rozpiszemy również dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy. 
Warszawskie Centrum Promocji Zdrowia Panaceum pomaga także tym z Państwa, których leczenie polega na skomponowaniu i stosowaniu odpowiedniej, spersonalizowanej diety. Sztab najwyższej klasy specjalistów – lekarzy, diagnostów i dietetyków, zadba skutecznie o zdrowie Pacjenta i jego rodziny.

Jako pierwsza placówka w Polsce dajemy naszym klientom możliwość skorzystania z bardzo wygodnej opcji jaką jest wykonanie testu bez wychodzenia z domu
MAM WYNIK I CO DALEJ 
PORADNIA DIETETYCZNA
WYKONYWANE BADANIA
WSZYSTKO CO POWINNO SIĘ WIEDZIEĆ NA TEMAT NIETOLERANCJI POKARMOWEJ
POLECANE ARTYKUŁY
Kreator www - przetestuj za darmo