Centrum  Zdrowia 
 PANACEUM  

Bardzo dbamy o wysoki poziom usług, zgodny z obowiązującymi standardami tak, by jak najlepiej chronić i pielęgnować zdrowie naszych Klientów.
 

Test na nietolerancję pokarmową badający 59 podstawowych produktów spożywczych

Nasze testy wykonujemy w komfortowy dla Państwa sposób – poprzez pobranie krwi włośniczkowej z palca. Dzięki temu badania te przeprowadzone w naszym centrum są bezbolesne i niemal bezinwazyjne.
Jednym z narzędzi do diagnozowania nietolerancji pokarmowej jest ceniony na całym świecie cytotoksyczny test nietolerancji pokarmowej. Przeprowadzany jest metodą in vitro, czyli poza organizmem człowieka, dzięki czemu bez żadnego ryzyka określany jest pokarmowy profil immunologiczny pacjenta. 

Cytotoksyczne testy na nietolerancję analizują wpływ aż do 220 produktów i środków chemicznych na organizm człowieka.
Na rezultaty badania czeka się 40 min. Jego wyniki oraz zalecenia pacjenci otrzymują w formie papierowej i elektronicznej na podany adres e-mail. 

Zachęcamy również do skorzystania z konsultacji dietetycznych przeprowadzanych przez naszych wykwalifikowanych dietetyków.

W razie potrzeby rozpiszemy również dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy. 
Warszawskie Centrum Promocji Zdrowia Panaceum pomaga także tym z Państwa, których leczenie polega na skomponowaniu i stosowaniu odpowiedniej, spersonalizowanej diety. Sztab najwyższej klasy specjalistów – lekarzy, diagnostów i dietetyków, zadba skutecznie o zdrowie Pacjenta i jego rodziny.

Jako pierwsza placówka w Polsce dajemy naszym klientom możliwość skorzystania z bardzo wygodnej opcji jaką jest wykonanie testu oraz przeprowadzenie konsultacji bez wychodzenia z domu.

MAM WYNIK I CO DALEJ ?
PORADNIA DIETETYCZNA
WYKONYWANE BADANIA
WSZYSTKO CO POWINNO SIĘ WIEDZIEĆ NA TEMAT NIETOLERANCJI POKARMOWEJ
POLECANE ARTYKUŁY
Kreator www - przetestuj za darmo