Centrum  Zdrowia 
 PANACEUM  

Bardzo dbamy o wysoki poziom usług, zgodny z obowiązującymi standardami tak, by jak najlepiej chronić i pielęgnować zdrowie naszych Klientów.
 

Konsultacja wstępna

Naszym klientom dajemy możliwość skorzystania z bardzo wygodnych opcji przeprowadzania konsultacji dietetycznych na miejscu w gabinecie ale również bez wychodzenia z domu.

Konsultacja dietetyczna w gabinecie. Jest to standardowa wizyta na której spotykasz się ze swoim dietetykiem osobiście. 

Konsultacja dietetyczna on-line.
Naszym klientom dajemy możliwość skorzystania z konsultacji dietetycznej bez wychodzenia z domu. 
                                                                                           więcej info......

Konsultacja dietetyczna przez telefon.
Naszym klientom dajemy możliwość skorzystania z konsultacji dietetycznej bez wychodzenia z domu. 

                                  więcej info......

Konsultacja dietetyczna w domu.
Naszym klientom dajemy możliwość skorzystania z konsultacji dietetycznej bez wychodzenia z domu. 

                                  więcej info......

Niezależnie od tego czy konsultacja dietetyczna odbywa się w gabinecie Panaceum, on-line, przez telefon czy też w domu klienta jej przebieg jest taki sam. 

Podczas pierwszej wizyty dietetyk analizuje dotychczasowy sposób odżywiania się (dzienniczek żywieniowy), pyta o problemy zdrowotne, preferencje smakowe, umiejętności kulinarne, styl życia oraz poziom aktywności fizycznej pacjenta. Wszystkie te informacje są niezbędne do przygotowania zaleceń zmian w zakresie dotychczasowego sposobu odżywiania lub, w razie konieczności, rozpisania diety dopasowanej indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta. 
Analizowane są również aktualne wyniki badań bądź zalecane kolejne, bardziej szczegółowe. 
W razie potrzeby wykonania dodatkowych badań laboratoryjnych nasi klienci mogą skorzystać z usług naszego laboratorium. Na miejscu zawsze jest pielęgniarka, która w każdej chwili może pobrać materiał do badań. 


BADANIA LABORATORYJNE W PANACEUM

                                   więcej info.....
Na wizycie przeprowadzana jest również analiza składu ciała. Atmosfera spotkania pozwala na rzetelny dialog na osi pacjent-dietetyk, dzięki czemu ze spotkania pacjent wychodzi z pełną, kompleksową wiedzą w zakresie prawidłowego odżywiania w praktyce.

Pierwsza wizyta trwa ok. 60minut.

Swoją indywidualnie dostosowaną dietę (na podstawie wywiadu żywieniowego, badań laboratoryjnych, Twoich preferencji a także trybu życia) otrzymasz od 7 do 10 dni od daty pierwszej wizyty.*

*Termin odbioru może ulec zmianie, jeśli będzie konieczna dalsza diagnostyka, konsultacja lekarska itp.
Konsultacja dietetyczna podejmowana jest zazwyczaj przez pacjentów mających problem z nadwagą lub otyłością. Jednak poza tą problematyką poddają się jej również osoby pragnące zadbać o zdrowe odżywianie się oraz chcące poprawić wygląd sylwetki. 

Dlatego też m.in. centrum Panaceum w Warszawie łączy z poradami dietetycznymi innego rodzaju działania, jak:  

  • konsultacje lekarskie, 
  • trening personalny EMS, 
  • specjalistyczne badania, które wykrywają nieprawidłowy metabolizm przyczyniający się do tycia, a także testy genetyczne oraz testy na nietolerancję pokarmową, które warunkują dobór prawidłowej diety.
Nasza poradnia dietetyczna jako pierwsza i jedyna w Polsce posiada w swojej ofercie również możliwość skorzystania z ćwiczeń pod okiem profesjonalnych instruktorów fitness. 

W Panaceum doceniliśmy moc impulsów elektrycznych, płynących z elektrostymulatora, dlatego oferujemy Państwu treningi EMS pod opieką wykwalifikowanych trenerów personalnych. Odpowiednio wyposażona sala, przyjazna atmosfera oraz indywidualne spojrzenie na każdego uczestnika zajęć sprawiają, że znacznie łatwiej wzbudzić w sobie motywację i chęć dążenia do osiągnięcia wyznaczonych celów.
 
         Przeczytaj więcej na temat treningu EMS 

Twoim następnym krokiem jest ....

ZAREZERWÓJ SWOJĄ WIZYTĘ ON-LINE 

Większość z nas traktuje swoje przypadłości w postaci powtarzających się migren czy niestrawności jako stan normalny. Poradnie dietetyczne podpowiadają: 
najpierw upewnij się, że to, co jesz na pewno dobrze na Ciebie wpływa. Częstokroć przyczyny naszego złego samopoczucia ograniczają się bowiem do niewłaściwie dobranej diety.

WSZYSTKO CO POWINNO SIĘ WIEDZIEĆ NA TEMAT NIETOLERANCJI POKARMOWEJ

POLECANE ARTYKUŁY

WYKONYWANE BADANIA

Cel samej konsultacji dietetycznej ma pewien ograniczony charakter, jest to niejako wizyta wstępna – dopiero na jej podstawie i po badaniach zaczynamy konstruować indywidualny plan odchudzania lub dietę służącą temu i innym celom. Plan ten natomiast ma charakter ciągły, gdyż jest procesem, w którym nierzadko uczestniczymy dłużej i reagujemy na pojawiające się trudności, np. efekt jojo. 
Zapraszamy na trening próbny! To doskonała okazja do sprawdzenia mocy urządzenia EMS i dobry wstęp do regularnych treningów. 30 minut z indywidualnym trenerem pozwoli Państwu przekonać się o efektywności EMS. Pełnowartościowy trening w promocyjnej cenie 39 zł.
Kreator www - przetestuj za darmo