Centrum  Zdrowia 
 PANACEUM  

Bardzo dbamy o wysoki poziom usług, zgodny z obowiązującymi standardami tak, by jak najlepiej chronić i pielęgnować zdrowie naszych Klientów.
 

Badania Nietolerancji Pokarmowych 

Badanie nietolerancji pokarmowej wskaże produkty, które mogą być przyczyną twoich dolegliwości. Poniższe panele obejmują szeroki zakres spożywanych na codzień produktów. Każdy panel zawiera produkty najczęściej wywołujące reakcję. Ze względu na to, że często nawet najmniej kluczowy w diecie produkt może przyczyniać się do odczuwanych dolegliwości, warto rozważyć wykonanie jednego z szerszych paneli.

TEST NA 59 PRODUKTÓW

Jest to podstawowy i miarodajny test pozwalający na szybkie wykrycie reakcji organizmu na 59 najpopularniejszych pokarmów. 

Całość badania trwa jedynie 40 minut.                                 

TEST NA 80 PRODUKTÓW

Najmniejszy panel oparty o technikę mikromacierzową. Zawiera różne grupy produktów jak nabiał, zboża, warzywa, owoce, ryby, mięso, owoce morza, orzechy, jak i przyprawy. Zalecany wszystkim osobom zmagającymi się z przewlekłymi schorzeniami.

TEST NA 110 PRODUKTÓW

Optymalny panel uwzględniający wszystkie grupy produktów spożywczych. Zalecany w przewlekłych objawach zarówno osobom dorosłym, jak i dzieciom. Pozwala na skomponowanie diety eliminacyjnej opartej o bardzo różnorodną ilość produktów.

TEST NA 120 PRODUKTÓW

Panel uwzględniający wszystkie grupy produktów spożywczych. Zalecany osobom dorosłym i dzieciom, które mają przewlekłe dolegliwości.  Pozwala rozpoznać reakcję nietolerancji pokarmowej w odniesieniu do 120 popularnych produktów spożywczych.

TEST NA 160 PRODUKTÓW VEGETARIAŃSKI

Badanie jest dedykowane dla grupy osób nie spożywających mięsa, ryb i owoców morza. Dieta wegetariańska stanowi podstawę zdrowej diety, ale czy mamy pewność, że spożywana żywność jest przez nas tolerowana? Zboża, nabiał, a nawet warzywa i owoce mogą być źródłem różnych przewlekłych objawów.

TEST NA 176 PRODUKTÓW

Test pozwala określić indywidualne cechy organizmu na podstawie badań uwzględniających aż 176 pokarmów. Badanie polega na pobraniu krwi żylnej i poddaniu jej analizie. Zawiera się w nim zarówno informacja na temat konkretnych antygenów pokarmowych, jak i zalecenia dotyczące prawidłowego żywienia. 

TEST NA 220 PRODUKTÓW

Najbardziej szczegółowe badanie pozwalające na wykluczenie reakcji krzyżowych pomiędzy pokarmami. Polecany w przebiegu chorób alergicznych i autoimmunologicznych. Pozwala na skomponowanie kompleksowych zaleceń żywieniowych opartych o indywidualny profil nietolerancji pokarmowej.

BADANIA LABORATORYJNE

Regularne poddawanie się badaniom laboratoryjnym to podstawa nowoczesnej profilaktyki. Na ich podstawie jesteśmy w stanie wykryć zjawiska chorobowe w stanie zalążkowym i zapobiec im odpowiednio wcześnie.

BADANIA GENETYCZNE

Nasze Centrum Panaceum w Warszawie przeprowadza testy genetyczne skojarzone z działaniami prozdrowotnymi w jakich się specjalizujemy – dotyczą one zdrowego żywienia i stylu życia oraz profilaktyki chorób dietozależnych. 

SPRAWDŹ JAKIE JESZCZE BADANIA WYKONUJEMY W PANACEUM

ZAREZERWÓJ SWOJĄ WIZYTĘ ON-LINE 

Sprawdź, jakie produkty uwzględnione są w wynikach poszczególnych testów. 

Plik do pobrania w formacie PDF
MAM WYNIK I CO DALEJ ?
PORADNIA DIETETYCZNA
WSZYSTKO CO POWINNO SIĘ WIEDZIEĆ NA TEMAT NIETOLERANCJI POKARMOWEJ
OPINIE PACJENTÓW
POLECANE ARTYKUŁY
BADANIA I KONSULTACJA BEZ WYCHODZENIA Z DOMU
Kreator www - przetestuj za darmo